تولّد پرواز آزمایش خودروی الکتریکی دنیای خودرو

تولّد: پرواز آزمایش خودروی الکتریکی دنیای خودرو

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات پاداش فیفا را خرج پیشرفت تیم‌ملی کنید ، درخواست کی‌روش از فدراسیون فوتبال

تیم‌ملی کشور عزیزمان ایران با افزایش به جام‌جهانی روسیه، پاداش سنگینی را از فیفا دریافت می‌کند.

پاداش فیفا را خرج پیشرفت تیم‌ملی کنید ، درخواست کی‌روش از فدراسیون فوتبال

درخواست کی روش از فدراسیون فوتبال/ پاداش فیفا را خرج پیشرفت تیم ملی کنید

عبارات مهم : ایران

تیم ملی کشور عزیزمان ایران با افزایش به جام جهانی روسیه، پاداش سنگینی را از فیفا دریافت می کند.

به گزارش خبرآنلاین؛به گفته مسئولان فدراسیون فوتبال، فیفا باید مبلغ 9.5 میلیون دلار به حساب آنها واریز کند. با این مبلغ، خیلی از پرسشها فدراسیون حل می شود و تاج می تواند هزینه خوبی هم صرف پیشرفت تیم های ملی کند.

پاداش فیفا را خرج پیشرفت تیم‌ملی کنید ، درخواست کی‌روش از فدراسیون فوتبال

منتهی مسئله اینجاست که فدراسیون بدهی های زیادی دارد و ممکن است بخش قابل توجهی از این پول، صرف پرداخت همین بدهی ها شود. کی روش به هیچ وجه موافق این عنوان نیست. او اعتقاد دارد پولی که از افزایش کشور عزیزمان ایران به دست آمده، باید صرف پیشرفت فوتبال شود. او می گوید این پولی است که می تواند نه تنها به تیم ملی بزرگسالان یاری کند بلکه تیم های ملی متفاوت را هم از پرسشها مالی نجات دهد. کی روش در جلسه ای که با تاج داشته روی این عنوان تاکید کرده است.

او در دوره گذشته بعد از افزایش تیم ملی به جام جهانی برزیل، در جلسه ای که با کفاشیان هم داشت گفته بود این پول باید صرف پیشرفت فوتبال شود که البته این اتفاق نیفتاد. به همین علت کی روش چند مصاحبه دیگر هم کرد و کاملا پیدا بود به خاطر هزینه شدن پول ها در بخش های دیگر، کاملا ناراضی هست. فدراسیون فوتبال تازه بعد از جام جهانی می تواند پاداش را دریافت کند. به علت تحریم هایی که هنوز به طور کامل از بین نرفته اند، سفارت کشور عزیزمان ایران در سوئیس کار انتقال پول را عهده دار خواهد شد.

تیم‌ملی کشور عزیزمان ایران با افزایش به جام‌جهانی روسیه، پاداش سنگینی را از فیفا دریافت می‌کند.

عراقچی معاون امور حقوقی و بین المللی وزارت امور خارجه هم اخیرا در مصاحبه ای گفت آنها حتما به فدراسیون در این زمینه کمک می کنند تا پاداش فیفا را بگیرد. منتهی این انتقال وقت بر خواهد بود و فدراسیون باید کارمزدهای سنگینی را هم به بانک هایی که در این انتقال نقش دارند، پرداخت کند. پاداش کشور عزیزمان ایران فعلا جهت افزایش 9.5 میلیون دلار است ولی امکان زیاد کردن آن هم وجود دارد. به گفته مسئولان فیفا هر تیمی که بتواند از مرحله گروهی افزایش کند، یک میلیون دلار اضافه تر به دست می آورد و بدهید ترتیب تیم ملی کشور عزیزمان ایران هم اگر بتواند به مرحله حذفی برسد، 10.5 میلیون دلار پاداش می گیرد.

واژه های کلیدی: ایران | افزایش | انتقال | میلیون | فوتبال | جام جهانی | انتقال پول | یک میلیون دلار | فدراسیون فوتبال

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs