تولّد پرواز آزمایش خودروی الکتریکی دنیای خودرو

تولّد: پرواز آزمایش خودروی الکتریکی دنیای خودرو

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی از گزینش روحانی نه پشیمان هستیم و نه هراس داریم / موسوی لاری

یک عضو شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان گفت:‌ در شورای عالی اصلاح‌طلبان حسن روحانی را به عنوان کاندیدا گزینش کردیم و از این کار نه پشیمان هستیم و نه هراس داریم

از گزینش روحانی نه پشیمان هستیم و نه هراس داریم / موسوی لاری

موسوی لاری: از گزینش روحانی نه پشیمان هستیم و نه هراس داریم

عبارات مهم : انتخابات

یک عضو شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان گفت: در شورای عالی اصلاح طلبان حسن روحانی را به عنوان کاندیدا گزینش کردیم و از این کار نه پشیمان هستیم و نه هراس داریم. لیست اصلاح طلب جهت شورای شهر تا پانزدهم اردیبهشت ماه منتشر می شود.

به گزارش ایسنا، عبدالواحد موسوی لاری در سمینار آموزشی و توجیهی مدیران و عوامل اجرایی ستادهای انتخاباتی ائتلاف اصلاح طلبان، مناطق ۲۲ گانه شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران اظهار کرد: از سال ۸۸ تا ۹۲ کشور و جریان اصلاحات در شرایط خاصی قرار گرفت. سال ۹۲ ولی نقطه عطفی جهت عوض کردن مسیر بود. سال ۹۴ هم مجددا در جهت این عوض کردن مسیر گام موثری برداشته شد. از همان سال نگاه همه دوستان ما به انتخابات سال ۹۶ بود که گامی بلندتر و مطمئن تر برداشته شود.

از گزینش روحانی نه پشیمان هستیم و نه هراس داریم / موسوی لاری

وی در ارتباط با علت حمایت جریان اصلاح طلب از حسن روحانی ادامه داد: به جای تکیه بر منیت ها و سهم خواهی های حزبی، به عنوان یک جریان ائتلاف وارد عمل شدیم و با تعقل و تدبیر به نقطه اجماع رسیدیم. همه سر یک تصمیم ایستادیم و آن تصمیم موثر شد. در سال ۹۴ خیلی ها فکر می کردند این اجماع و همکاری عوض کردن می کند. خوشبختانه جریان اصلاح طلب و اعتدال گرایی با تعقل و تدبر بر این پندار خط بطلان کشیدند.

این فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: امروز جهت انتخابات سال ۹۶ برنامه ریزی می کنیم. تلقی ما این است که رقبای ما از برگزاری انتخابات پرشور واهمه دارند. از مجموعه عواملی که در اختیار جریان رقیب است متوجه می شویم که آن ها انگیزه ای جهت پرشور شدن انتخابات ندارند. یکی دیگر از تلقی آن ها جهت کم شور بودن انتخابات این است که اگر مسابقه ها به دور دوم برسد آن ها وقت بیشتری جهت مدیریت فضای انتخاباتی خواهند داشت.

یک عضو شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان گفت:‌ در شورای عالی اصلاح‌طلبان حسن روحانی را به عنوان کاندیدا گزینش کردیم و از این کار نه پشیمان هستیم و نه هراس داریم

وی به همین جهت گفت : رسالت اولیه جمع اصلاح طلب این است که با این نگاه به مبارزه خیزد. هر چه حضور مردم زیاد باشد و زیاد پای صندوق های رای بیایند شرایط بهتر خواهد بود. باید تلاش کنیم تا افراد ناامید و افرادی که با صندوق رای قهر کرده اند هم در انتخابات شرکت کنند.

این عضو شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان تصریح کرد: اگر مردم در سال ۹۲ به قهر خود ادامه می دادند تحریم ها تجدید می شد و شرایط روز به روز بدتر می شد. همدلی کم کردن پیدا می کند و فضای امنیتی پررنگ تر می شد و به طور کلی جامعه راه توسعه و تلاش خود را از دست می داد.

وی ادامه داد: نمی خواهیم بگوییم طی این چهار سال همه مطالبات ما محقق شده، ولی یکسری اتفاقات مثبت افتاده است و از آن نقطه ای که بودیم به جایی رسیدیم که بعضی از تحریم ها برداشته شده است و در عرصه بین الملل هم تحقیر نمی شویم. پرسشها در فضای داخلی کشور هم کم کردن یافته و شرایط قابل تحمل تر شده است هست. همچنین در اقتصاد نیز دورنمای یک اقتصاد خوب دیده می شود.

از گزینش روحانی نه پشیمان هستیم و نه هراس داریم / موسوی لاری

موسوی لاری با اشاره به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری خاطر نشان کرد: ما به عنوان جریان اصلاح طلب با درنظر گرفتن همه انتقاداتی که به دولت وارد است در شورای عالی سیاستگذاری تصمیم گرفته ایم تا حسن روحانی کاندیدای ما باشد. نه پشیمان هستیم و نه هراس داریم. همه احزاب و گروه ها بر این تصمیم هستند، البته این امر به معنای چک سفید امضا جهت روحانی نیست. حتما صحبت هایی داریم و حتما می خواهیم تا در آینده بعضی خط ومشی های دولت عوض کردن کند ولی الان با توان خود از روحانی حمایت می کنیم.

این عضو شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان در ارتباط با انتخابات شورای شهر و دِه نیز گفت: قطعا بر سر آن چه که در شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران اتفاق افتاده است اختلاف نظر وجود دارد ولی روی یک مسئله اتفاق نظر داریم و آن این است که اینجور مدیریت در شأن شهرتهران نیست. پایتخت کشور عزیزمان ایران یک نمونه است و حتما در شهرهای بزرگ هم اوضاع چنین هست. این نگاهی که در پایتخت کشور عزیزمان ایران حاکم شده است مثل تراکم فروشی و فضافروشی در کلان شهرهای دیگر نیز اتفاق افتاده است از همین روست که تاکید داریم به نیروهای تازه و با تخصص نیازمند هستیم.

یک عضو شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان گفت:‌ در شورای عالی اصلاح‌طلبان حسن روحانی را به عنوان کاندیدا گزینش کردیم و از این کار نه پشیمان هستیم و نه هراس داریم

وی ادامه داد: شورای عالی موظف است تا ترکیبی با مبانی عقلی و علمی از کاندیداها ارائه کند. در این عنوان کارهای کارشناسی خوبی انجام شده است هست. تاکنون حدود ۸۰۰ نفر جهت حضوردر لیست شورای اصلاح طلبان داوطلب شده است اند. ما از بین آن ها باید به یک لیست ۲۱ نفره برسیم. همه متخصصان در این لیست حضور دارند.

وی همچنین گفت : این مسیر با وسواس و دقت دنبال می شود و بعد از تعیین شدن لیست بیست و یک نفره همه باید از آن ها حمایت کنیم. قهر کردن در این شرایط درست نیست. همه باید از نظر جمعی و نهایی حمایت کنیم تا بتوانیم گام سوم را مانند دو گام پیشین باموفقیت برداریم.

از گزینش روحانی نه پشیمان هستیم و نه هراس داریم / موسوی لاری

وی در آخر تاکید کرد: در انتخابات پیشین عده ای عضو لیست اصلاح طلبان شدند که رفتارشان قابل نقد هست. ولی در آن وقت ما می خواستیم یک لیست واحد را به همه معرفی کنیم و از آن هم دفاع کردیم. در انتخابات پیش رو نیز تلاشمان این است که همانند گذشته انتخابات با یک لیست واحد در انتخابات حضور پیدا کنیم. تصور من این است که لیست اصلاح طلبان جهت شورای شهر تا پانزدهم اردیبهشت منتشر می شود.

واژه های کلیدی: انتخابات | اصلاح طلب | شورای شهر | حسن روحانی | اصلاح طلبان | انتخابات شورای شهر | انتخابات ریاست جمهوری | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs