تولّد پرواز آزمایش خودروی الکتریکی دنیای خودرو

تولّد: پرواز آزمایش خودروی الکتریکی دنیای خودرو

گت بلاگز اخبار حوادث راز قتل پسر ایرانی در هتل متروکه ژاپن

 بدنبال کشف جسد خونین پسر ایرانی در هتل متروکه‌ای واقع در شهر «ناگویا»ی ژاپن و به دنبال شکایت خانواده‌اش دردادسرای جنایی تهران، بازپرس جنایی جهت شناسایی ود

راز قتل پسر ایرانی در هتل متروکه ژاپن

عبارات مهم : ارسال

بدنبال کشف جسد خونین پسر ایرانی در هتل متروکه ای واقع در شهر «ناگویا»ی ژاپن و به دنبال شکایت خانواده اش دردادسرای جنایی تهران، بازپرس جنایی جهت شناسایی ودستگیری عامل یا عاملان جنایت به پلیس بین الملل- اینترپل- مأموریت داد دراین باره تحقیق کنند.

کشور عزیزمان ایران نوشت: رازاین جنایت هولــــناک صبح 20 فروردین امسال و هنگامی فاش شد که دو دختر دوچرخه سوار هنگام عبور از خیابانی در شهر ناگویا، متوجه لکه های خونی شدند که در کنار هتلی قدیمی روی زمین ریخته بود. آنها از سر کنجکاوی وارد هتل متروکه شدند و با ردگیری قطره های خون ناگهان با جسد خون آلود پسر جوانی روبه رو شدند.آنها که بشدت ترسیده بودند وحشتزده خود را به پلیس رسانده و عنوان را گزارش کردند. دقایقی بعد نیز کارآگاهان و کمیسر جنایی راهی محل موردنظر شدند و به تحقیق دراین باره پرداختند.

قربانی ناشناس

راز قتل پسر ایرانی در هتل متروکه ژاپن

در تحقیقات مقدماتی مشخص شد جسد ناشناس متعلق به پسرجوان خارجی است که حدود یک هفته قبل با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده هست. با آنکه جسد دچار فساد نعشی شده است بود، ولی مأموران در ادامه بررسی ها مطمئن شدند قربانی ماجرا یک ایرانی تبار هست. بدهید ترتیب کارآگاهان پلیس جهت شناسایی قربانی وارد عمل شدند. تا اینکه دریافتند یک هفته قبل دوستان پسرجوانی به نام کاوه، از ناپدید شدن ناگهانی اش خبرداده بودند.

از آنجا که احتمال می رفت جسد کشف شده است متعلق به کاوه باشد، با خانواده او در کشور عزیزمان ایران تماس گرفته و خواسته شد اثر انگشت پسرشان را جهت پلیس ژاپن ارسال کنند. خانواده اش نیز بعد از هماهنگی های قانونی، اثر انگشت پسر جوان را جهت پلیس دولت ژاپن ارسال کرده و بدهید ترتیب هویت مقتول شناسایی شد.

 بدنبال کشف جسد خونین پسر ایرانی در هتل متروکه‌ای واقع در شهر «ناگویا»ی ژاپن و به دنبال شکایت خانواده‌اش دردادسرای جنایی تهران، بازپرس جنایی جهت شناسایی ود

ارسال جنازه به ایران

پس از افشای هویت مقتول، کارآگاهان جنایی ژاپن تحقیقات خود را جهت کشف راز این جنایت هولناک شروع کردند. از سوی دیگر جسد مقتول به درخواست اولیای دم به کشور عزیزمان ایران ارسال شد.

مادر مقتول در این باره به خبرنگار کشور عزیزمان ایران گفت: «برادرم در ژاپن هتل داشت و پسرم هم جهت کار راهی ژاپن شده است بود. من 4 سال کاوه را ندیده بودم و تنها از طریق اینترنت با او درارتباط بودم.13 فروردین امسال که به منزل آمدیم، کاوه با خواهرش که درخانه بود تماس گرفت.آنها در حال صحبت با هم بودند که خیلی ناگهانی تماس تلفنی ارزش قطع شد. دو روز بعد از این ماجرا دختر مورد علاقه پسرم که فیلیپینی بود با دخترم تماس گرفته و گفته بود که کاوه از دو روز قبل ناپدید شده است و از او بی خبر است.

به دنبال اطلاع از این ماجرا، با نگرانی از برادرم و دوستان کاوه که در ناگویا بودند درخواست کمک کردیم. ولی 5 روز بعد از تماس دوست فیلپینی کاوه، با دختر و پسرم در کشور عزیزمان ایران تماس گرفت و خواهان ارسال اثر انگشت کاوه شدند. آنها هم بعد از طی مراحل قانونی اثر انگشت را ارسال کردند. بعد هم متوجه شدیم پسرم چند روز قبل کشته شده است است.البته پلیس جنایی ژاپن سه فیلپینی را به عنوان مظنون در این جنایت بازداشت کرده هست. ولی احتمال می دهیم دختر مورد علاقه پسرم و دو نفر از دوستان کاوه که بیش از یک میلیارد تومان به پسرم بدهکار بودند، عاملان این جنایت باشند که امیدواریم پلیس ازآنها بخوبی تحقیق کند تا خون پسرم پایمال نشود.

راز قتل پسر ایرانی در هتل متروکه ژاپن

پس از انتقال جسد به ایران، خانواده کاوه دیروزبا حضور در دادسرای جنایی تهران، ضمن تسلیم شکایت، خواستار پیگیری به پرونده جنایت شدند. بدهید ترتیب بازپرس جنایی، از پلیس بین الملل -اینترپل-خواست دراین باره به دقت تحقیق ونتایج تحقیقات را به دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران ارسال کنند.

 بدنبال کشف جسد خونین پسر ایرانی در هتل متروکه‌ای واقع در شهر «ناگویا»ی ژاپن و به دنبال شکایت خانواده‌اش دردادسرای جنایی تهران، بازپرس جنایی جهت شناسایی ود

واژه های کلیدی: ارسال | ایران | جنایت | ایرانی | تحقیقات | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs